fbpx

Nemokamas pristatymas nuo 100€

Mes esame SAVIMI!

Labas, prisistatysiu. Esu Dovilė, viena iš šios idėjos įgyvendintojų.

„Mes esame savimi“ – tai ir mūsų prisistatymas, ir šios idėjos pristatymas. Pradėsiu ne nuo mūsų, o nuo tavęs. Pirmiausia pabendraukime: kaip tu laikaisi? su kokiomis mintimis dabar gyveni? ką dabar jauti? Tikiuosi, kad šiuo metu jautiesi gal ne puikiausiai, bet bent pakankamai gerai. O jei patiri sunkų periodą, aš nesakysiu kaip visi: „praeis“, „viskas bus gerai“ ir pan., nes tai visiškai nepadeda. Tiesiog išsiverk ant pagalvės pasijungus muzikos, išrėk į pagalvę, išrašyk ant popieriaus, iššok su mėgstamiausia muzika – menas labai išlaisvina. Knygą kūrusios muzikos terapeutė Dalia ir dramos terapeutė Gailė tau patvirtintų, kad bet koks menas išlaisvina įvairias emocijas, net ir pyktis, daugumos suprantamas kaip blogis, kuria meną.

Kokios veiklos gali išlaisvinti emocijas?

Man asmeniškai patinka išrašyti emocijas – anksčiau tą darydavau ant sąsiuvinio, tačiau dabar tiesiog pasijungiu telefone užrašinę ir išrašau viską su visais keiksmažodžiais ir viskuo, kas kyla galvoje. Vėliau savo šias užrašytas mintis perskaitau psichoterapijos sesijoje savo terapeutei, kad galėčiau su ja aptarti savo mintis ir galbūt išspręsti kilusias problemas.

Be ko neįsivaizduoju savo gyvenimo – tai vairavimas su garsiai užleista mėgstama muzika kurią išdainuoju kartu su dainininkais. Pats vairavimas mane labai atpalaiduoja, o su muzika pasikraunu smagių emocijų. Niekas neatimtų iš manęs šios veiklos.

Sportas padeda palikti neigiamas emocijas ir pasiimti teigiamas. Aš šiuo atveju pasirinkau Pole Fitness –šis sportas mane išsekina fiziškai, nes sunku ir skauda, tačiau išmokus daryti įvairius pratimus ateina džiaugsmas, euforija. Mano mėgstamiausi pratimai yra martini, skorpionas ir įvairūs skraidymai.

Savimi idėja ir tikslas

Visgi, grįžkime prie SAVIMI idėjos – tai viena iš jų, jau galbūt kaip ir supratai, padėti tau suprasti savo emocijas, kodėl jas jauti, kaip išlaisvinti neigiamas emocijas, pasikrauti teigiamomis emocijomis ir kokie įpročiai padeda nusistovėti teigiamoms emocijoms. Visą tai tau gali padėti sekti mūsų sukurta „Savimi“ knyga-kalendorius, kurią gali nusipirkti 2024 metams.

Kita mūsų idėja suteikti tau saugią aplinką reikštis, išsisakyti, pažinti save, pamilti save – tai pasieksime:

  • rašydami straipsnius tau aktualiomis temomis apie saviugdą, emocinę brandą, jausmus ir t.t.;
  • rengdami planuotes, užduotis, knygas, kalendorius, kortas ir kitus įrankius padėsiančius įsigilinti į save ir kitus;
  • dalyvaudami akcijose, renginiuose, seminaruose, užsiėmimuose, kuriuose galėsime susitikti ir susipažinti artimiau;
  • kurdami lengvą ir smagų turinį socialinėje medijoje, kuriuo galėsi dalinti su tau svarbiais žmonėmis.

Mūsų tikslas atsižvelgti į tą visuomenės dalį, kuri dažniausiai būna mažiausiai suprantama – paaugliai, jaunimas. Nes jie vis dar gyvena tėvų sukurtame pasaulyje iš kurio dažnai norisi ištrūkti, jie susiduria su pirmais kartais ir sudėtingomis problemomis: meilė, egzaminai, studijos, darbas ir t.t., jie bando pabėgti nuo kitų sukurto vaizdinio apie juos ir ieško tikrojo savęs.

Tikiuosi, kad tau čia bus gera, saugu ir smalsu būti, skaityti, žiūrėti. O jei norėsi išsikalbėti, pasisakyti, lauksime tavo laiško į info@savimi.lt, stengsimės tau padėti plėtodami tau svarbią temą tinklaraštyje, socialinėje medijoje ar kur kitur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *