fbpx

Nemokamas pristatymas nuo 100€

Privatumo Politika

Versija galioja nuo: 2023-09-01

Ši Privatumo politika reglamentuoja Jūsų naudojimąsi Savimi.lt interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija.

Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Savimi.lt nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte perskaityti privatumo politiką ir susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis Savimi.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi Savimi.lt interneto svetaine ar mobiliąja aplikacija turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti Savimi.lt interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB „Digitasodas“, juridinio asmens kodas 305676811, adresas K. Čerbulėno g. 17-2, LT-47266 Kaunas, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 62729736, el. pašto adresas: info@savimi.lt (toliau – Savimi.lt arba mes).

1. KOKIAIS TIKSLAIS IR KOKIUS ASMENS DUOMENIS MES RENKAME?

Mes renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.

Atsižvelgiant į mūsų Jums teikiamas ir Jūsų naudojamas Savimi.lt paslaugas, funkcijas ir kitą Jūsų sąveikavimą su mumis, mes galime tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Jūsų identifikaciniai (vardas, pavardė) ir kontaktiniai (elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas) duomenys gaunami iš jūsų kai Savimi.lt pateikiate užsakymą ir jo vykdymui būtinus savo duomenis, kreipiatės į mus su prašymu, paklausimu, skundu ir pan.;
 • Jūsų pirkimų duomenys gaunami iš Jūsų, kai Savimi.lt pateikiate užsakymą, atliekate užsakymo apmokėjimą, susisiekiate su mumis (arba mes susisiekiame su Jumis) su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, kai kreipiatės dėl prekių grąžinimo ir pan., sugeneruojami užsakymo vykdymo eigoje, renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, kai ir kiek tokia informacija būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui priimti ir jam apdoroti (pvz. slapukų pagalba fiksuojama, kad Jūs susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika). Renkami ir tvarkomis šie asmens duomenys:
  • Užsakymo duomenys: užsakomos prekės, jų kiekis, kainos, suteiktos nuolaidos, panaudoti nuolaidos kodai, užsakymo pateikimo data ir laikas;
  • Atsiskaitymo informacija: mokėjimo būdas, data ir laikas, mokėjimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu);
  • Pristatymo informacija: pristatymo būdas ir/ar pristatymo adresas, pagrindiniai gavėjo duomenys, jeigu gavėju nurodėte trečiąjį asmenį;
  • Informacija apie užsakymo statusą ir vykdymo eigą: ar užsakymas paruoštas, išsiųstas, pristatytas, informacija apie prekių ir pinigų grąžinimus ir pan.;
  • Komunikacijos duomenys: informacija apie komunikaciją ir bendravimą su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, Jūsų atsiliepimai ir vertinimai, kitos komunikacijos turinys;
  • Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika, susipažinimo data ir laikas.
 • Jūsų naršymo Savimi.lt interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje duomenys renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums naršant Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje bei sugeneruojami iš Jūsų naršymo duomenų (pvz. statistinė naršymo informacija):
  • Naršymo duomenys: peržiūrėti puslapiai, peržiūrėtos prekės, peržiūros data ir laikas, naršymo trukmė, į pirkinių krepšelį įkeltos prekės, įkėlimo data ir laikas, reklamjuosčių paspaudimai, kiti paspaudimai ir domėjimasis turiniu, informacija, iš kur vartotojai patenka į svetainę;
  • Techniniai duomenys: IP adresas, sesijos ID, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, rezoliucija.
 • Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys: informacija, kad pranešimas sėkmingai pristatytas, informacija apie pranešimo atvėrimą ir atvėrimo datą bei laiką, pranešime pateiktų nuorodų paspaudimai, informacija apie el. laiško persiuntimą (nefiksuojant adresato), informacija apie pranešimų (atitinkamo jų tipo) atsisakymą, kurie renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums gaunant ir peržiūrint naujienlaiškius ir kitus el. pranešimus;
 • Turinys, kuriuo dalijatės Savimi.lt: Jūsų Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje viešai pateikti atsiliepimai, vertinimai, klausimai apie prekes ir kitas turinys, kurį viešai pateikiate ir/ar kuriuo pasidalijate Savimi.lt. Atminkite, kad turinį viešinate Jūs pats (-i), todėl esate visiškai atsakingas (-a) už turinį, kuriuo dalijatės. Jie gaunami iš Jūsų, kai Jūs patalpinate atitinkamą turinį Savimi.lt;
 • Komunikacijos su Jumis duomenys, kai kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate mums atsiliepimus, skundus ir pan., mes tvarkome Jūsų komunikavimo su mumis įrašus ir kopijas, Jūsų pateiktus dokumentus ir duomenis, o taip pat mūsų pačių surinktus duomenis, kai ir kiek jie reikalingi Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti, kurie gaunami iš Jūsų, kai kreipiatės į mus su prašymu, atsiliepimu, skundu ar kita užklausa ir surenkami mūsų pačių iš mūsų teisėtai jau turimų duomenų apie Jus ir/ar gaunami iš trečiųjų asmenų (pvz. pardavėjų, valstybės institucijų ir pan.), kai ir kiek tai reikalinga Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti;

2. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI

2.1. Prekių pirkimas ir Jūsų užsakymų vykdymas.

Mes renkame Jūsų asmens duomenis, kad galėtume priimti, administruoti ir įvykdyti Jūsų prekių užsakymus, įskaitant (bet neapsiribojant) apdoroti mokėjimus, pristatyti prekes, priimti grąžinimus, išrašyti sąskaitas, bendrauti su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, juos nagrinėti ir spręsti ir kt.

Tvarkomų asmenus duomenų kategorijos:

 • Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys;
 • Jūsų pirkimo duomenys;
 • Komunikacijos duomenys, kai ir kiek jie susiję su konkrečiu užsakymu.

Teisinis pagrindas: Pirkimo-pardavimo sutarties, sudaromos tarp Jūsų ir Savimi.lt sudarymo ir vykdymo tikslu.

Kiek laiko saugomi Jūsų duomenys: konkretus užsakymas ir su juo susiję duomenys bei dokumentai saugomi 10 metų po užsakymo įvykdymo.

2.2. Savimi.lt Paslaugų teikimas

Mes renkame ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, kad galėtume suteikti Jums paslaugas ir funkcijas pagal Savimi.lt naudojimosi taisykles ir/ar Jūsų pasirinkimus.

2.3. Tiesioginė rinkodara ir kiti rinkodaros veiksmai

2.3.1. Bendrieji ir suasmeninti tiesioginės rinkodaros pranešimai

Savimi.lt Jūs galite prenumeruoti naujienlaiškius, informaciją apie Savimi.lt naujienas, akcijas, nuolaidų kodus, taip pat specialiai Jums pagal Jūsų pirkimo ir naršymo istoriją pritaikytus pasiūlymus. Tam, kad galėtume pateikti Jums tokius pasiūlymus ir informaciją, mes tvarkome šiuos Jūsų duomenis:

Tvarkomų asmenus duomenų kategorijos:

 • Jūsų kontaktiniai duomenys;
 • Jūsų pirkimų ir naršymo Savimi.lt istorija, jeigu pasirinkote gauti specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus;
 • Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys.

Teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas, kurį pateikiate prenumeruodami Savimi.lt naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenis mes tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu. Tokių duomenų rinkimas ir jų analizė leidžia mums vertinti tiesioginės rinkodaros kampanijų aktualumą bei veiksmingumą, kad pranešimai Jums būtų įdomūs ir aktualūs, o mūsų vykdoma tiesioginė rinkodara – efektyvi.

Kiek laiko saugomi Jūsų duomenys: Tol, kol galioja Jūsų sutikimas. Savo sutikimą gauti naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus galite bet kada atšaukti spustelėdami atsisakymo nuorodą elektroniniame laiške arba susisiekdami su mumis info@savimi.lt.

2.3.2. Kiti internetinės rinkodaros veiksmai

Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje mes galime naudotis Google, Microsoft, Meta ir kitų internetinių reklamų teikėjų paslaugomis. Paprastai reklamos tiekėjai, kaip savarankiški asmens duomenų valdytojai, slapukų ir panašių technologijų pagalba renka Jūsų naršymo Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje duomenis, kad galėtų pateikti Jums aktualią interneto reklamą Savimi.lt, kitose interneto svetainėse ir/ar kituose internetinės reklamos kanaluose (socialiniuose tinkluose, mobiliosiose programėlėse, interneto paieškos sistemose ir pan.).

Jūsų naršymo duomenys Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje reklamos tikslais yra renkami ir tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu, kurį galite pateikti arba atšaukti sutikdami su tiksliniais (komerciniais) slapukais arba juos atmesdami.

2.4. Jūsų prašymų ir kitų užklausų nagrinėjimas

Kai kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate mums prašymus, atsiliepimus, skundus ir pan., Jūs paprastai pateikiate mums savo asmens duomenis.

Jūsų duomenis mes naudojame tam, kad galėtume tinkamai ir objektyviai išnagrinėti Jūsų prašymą ar kitą užklausą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, išspręsti Jūsų prašymus ar reikalavimus. Jūsų prašymų, reikalavimų ir kitų užklausų duomenis mes taip pat galime naudoti tikslu apginti savo teises ir teisėtus interesus, jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos būtų inicijuotas teisinis ginčas ar atsirastų tokio ginčo tikimybė.

Tvarkomų asmenus duomenų kategorijos:

 • Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys;
 • Komunikacijos su Jumis duomenys;
 • Kiti duomenys, būtini Jūsų prašymui ar užklausai išnagrinėti.

Teisinis pagrindas: Mūsų teisinės pareigos atsakyti į Klientų prašymus ir užklausas vykdymas. Sutarties vykdymas, kai Jūsų prašymas ar užklausa yra susijusi su sutartimi ir/ar jos vykdymu. Mūsų teisėtas interesas ginti savo teises ir interesus, kai kreipiatės į mus su skundu ar pretenzija, inicijuojamas teisinis ginčas arba yra jo tikimybė.

Kiek laiko saugomi Jūsų duomenys: Tol, kol išnagrinėjame Jūsų prašymą ar kitą užklausą, pateikiame atsakymą ir dar 2 metus po užklausos išsprendimo. Jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos inicijuojamas teisinis ginčas arba yra tokio ginčo tikimybė, mes Jūsų duomenis galime saugoti ilgiau, iki pasibaigs teisės aktuose numatyti skundo pateikimo ar ieškinio senaties terminai ir/arba įsiteisės galutinis sprendimas.

2.5. Analitika ir statistika veiklos analizės, vystymo ir gerinimo tikslu

Norime, kad naudotis Savimi.lt interneto svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija būtų kuo paprasčiau ir patogiau, mūsų paslaugos Klientams būtų aktualios ir naudingos, o klientų patirtis būtų kuo geriausia. Todėl, siekdami vystyti ir gerinti savo veiklą, nuolat analizuojame, kaip Klientai naudojasi Savimi.lt interneto svetaine, mobiliąja aplikacija ir Savimi.lt paslaugomis ir tvarkome toliau nurodytus duomenis.

Svarbu paminėti, kad vykdydami analitiką ir statistiką mes tvarkome nepersonalizuotus subendrintus duomenis ir netvarkome Jūsų kontaktinės ar kitokios Jus individualizuojančios informacijos. T.y., analitiniai ir statistiniai duomenys neleidžia identifikuoti konkretaus vartotojo, nėra susiejami su kitais identifikuoto vartotojo duomenimis ir nejungiami į duomenų rinkinius pagal konkretų vartotoją.

Tvarkomų asmenus duomenų kategorijos:

 • Subendrinti naršymo Savimi.lt interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje duomenys;
 • Subendrinti Klientų pirkimų duomenys;
 • Subendrinti naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys;
 • Subendrinti komunikacijos su Klientais duomenys.

Teisinis pagrindas: Analitiką ir statistiką mes vykdome ir duomenis šiuo tikslu renkame bei tvarkome tik Jūsų sutikimo pagrindu. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir statistinius slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimą aukščiau.

Kiek laiko saugomi Jūsų duomenys: Saugome tiek kiek būtina šiame skirsnyje apibrėžtais tikslais.

Savimi.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje mes galime naudotis Google Analytics, Microsoft Clarity, Meta ir/ar kitų svetainės analitikos paslaugas teikiančių tiekėjų įrankiais. Analitikos įrankiai naršymo duomenis renka slapukų ir panašių technologijų pagalba. Visgi, paprastai analitikos įrankių slapukai Savimi.lt veikia kaip pirmos šalies, t.y. mūsų pačių kontroliuojami slapukai.

Savimi.lt interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos lankymo ir naudojimo analitinius ir statistinius duomenis mes renkame ir naudojame tik Jūsų sutikimo pagrindu, tikslu vertinti mūsų paslaugų ir/ar rinkodaros kampanijų našumą ir priimti svarbius veiklos vystymo bei tobulinimo sprendimus, tokius, kaip Savimi.lt prekių asortimento formavimas, paslaugų vystymas, interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos tobulinimas.

3. AR GALIU NESUTIKTI, KAD MANO ASMENS DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI IR NAUDOTIS SAVIMI.LT INTERNETO SVETAINE IR MOBILIĄJA APLIKACIJA?

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Pavyzdžiui, Jūs galite nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, bet kuriuo metu atsisakydami tokių rinkodaros pranešimų.

Visgi, kai asmens duomenys tvarkomi siekiant sudaryti ar įvykdyti sutartį (pvz. Jūsų pirkimo užsakymą) ir/arba suteikti Jums pageidaujamą Savimi.lt Paslaugą, Jūs negalėtumėte pateikti pirkimo užsakymo arba pasinaudoti atitinkama Paslauga, jeigu nepateiktumėte atitinkamų asmens duomenų arba neleistumėte jų tvarkyti.

4. KAM PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būtini siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų pirkimo užsakymą ir/ar suteikti atitinkamą paslaugą.

Jūsų asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas Savimi.lt. Šie asmenys veikia kaip Savimi.lt duomenų tvarkytojai, yra kruopščiai atrenkami ir tvarkydami asmens duomenis privalo laikytis duomenų tvarkymo sutartyje ar kitu būtu Savimi.lt pateiktų nurodymų ir reikalavimų.

Teisinio proceso ir kitais įstatymuose numatytais atvejais Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

5. KIEK LAIKO SAUGOME ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina siekiant konkrečių tikslų, kuriais duomenys yra surinkti. Duomenų saugojimo terminai pagal atskirus duomenų tvarkymo tikslus yra detalizuoti šios Privatumo politikos 2 skirsnyje.

Ilgesnis, nei nustatyta Privatumo politikoje, asmens duomenų saugojimas gali būti vykdomas tik, kai:

 • Esama pagrįstų įtarimų dėl neteisėtos veikos, dėl kurios yra atliekamas tyrimas;
 • Jūsų duomenys būtini tinkamam ginčo, skundo išsprendimui;
 • Jeigu duomenys būtini Savimi.lt interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos saugumui užtikrinti, pvz. pastebėjus įtartinus lankytojo ar Kliento veiksmus ir pan.;
 • Esant kitiems specialiems teisės aktuose numatytiems pagrindams, sąlygoms ar atvejams.

6. KAIP GALIU SUSIPAŽINTI SU SAVO ASMENS DUOMENIMIS, KURIUOS TVARKO SAVIMI.LT?

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis Jūs galite susipažinti atsiųsdami mums prašymą el. paštu info@savimi.lt.

7. KAIP GALIU KEISTI/TIKSLINTI SAVO ASMENS DUOMENIS?

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite Juos pakeisti ar patikslinti tai galite padaryti susisiekdami su mumis el. paštu info@savimi.lt.

8. AR GALIU REIKALAUTI, KAD IŠTRINTUMĖTE MANO ASMENS DUOMENIS?

Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume, esant bent vienai iš šių aplinkybių:

 • Asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi;
 • Jūs atšaukiate sutikimą, kuriuo buvo grindžiamas duomenų tvarkymas ir nėra jokio kito teisinio pagrindo tvarkyti duomenis;
 • Jūsų asmens duomenys tvarkomi neteisėtai;
 • Jūs pateikėte prieštaravimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūsų interesai konkrečiu atveju yra viršesni.

Apgailestaujame, tačiau Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:

 • Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;
 • Jūs nesate atšaukęs sutikimo dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, kai duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu;
 • Duomenų tvarkymas yra būtinas dėl mūsų teisėtų interesų ir Jūsų interesai nėra viršesni;
 • Jūsų duomenis būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo;
 • Tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.

Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo Jūs galite pateikti susisiekdami su mumis el. paštu info@savimi.lt.

9. AR GALIU APRIBOTI TEISĘ TVARKYTI MANO ASMENS DUOMENIS?

Jūs turite teisę apriboti mums galimybę tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jums apribojus Jūsų asmens duomenų tvarkymą mes su Jūsų asmens duomenimis nebeatliksime jokių veiksmų išskyrus asmens duomenų saugojimą. Asmens duomenų tvarkymą Jūs galite apriboti esant bent vienai iš šių aplinkybių:

 • Jūsų asmens duomenys yra netikslūs (asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo);
 • Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti;
 • Savimi.lt nebereikia Jūsų asmens duomenų nustatytais tikslais, tačiau reikalingi Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;
 • Jūsų asmens duomenys tvarkomi Jums prieštaraujant dėl tokio asmens duomenų tvarkymo (duomenų tvarkymas bus apribojamas šiuo pagrindu iki kol bus patikrinta, ar priežastys dėl kurių mes tvarkome Jūsų asmens duomenis yra viršesnės už Jūsų).

Apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą Jūs galite susisiekdami su mumis el. paštu info@savimi.lt.

10. KAS YRA TEISĖ Į DUOMENŲ PERKELIAMUMĄ? KAIP GALIU JA PASINAUDOTI?

Teisė į duomenų perkeliamumą reiškia, kad Jums leidžiama gauti susistemintu, paprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu ir sąveikiu formatu tuos Jūsų pateiktus asmens duomenis, kuriuos mes tvarkome automatizuotomis priemonėmis. Esant techninėms galimybėms ir Jums prašant tokie Jūsų duomenys gali būti persiunčiami tiesiogiai kitam Jūsų nurodytam asmeniui.

Prašymą dėl asmens duomenų pateikimo ar persiuntimo susistemintu formatu Jūs galite pateikti susisiekdami su mumis el. paštu info@savimi.lt.

11. KAIP GALIU PATEIKTI PRAŠYMĄ DĖL SAVO TEISIŲ ĮGYVENDINIMO?

Su jūsų asmens duomenimis susijusius prašymus galite pateikti susisiekdami su mumis el. paštu info@savimi.lt.

Savo sistemoje Jūsų identifikaciją atliekame pagal Jūsų elektroninio pašto adresą. Pateikdami mums prašymą vienu iš nurodytų būdų visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą dėl kurio atžvilgiu sukauptos informacijos jis teikiamas. Jums nenurodžius elektroninio pašto, arba jam nesutapus su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės Jūsų tinkamai identifikuoti ir pateikti Jūsų prašomos informacijos ar įgyvendinti Jūsų prašymo.

Jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos, dėl savo teisių gynimo galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

12. SLAPUKAI

Interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, pvz. pikselių žymas (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatorius (angl. „Web Beacons“), tinklo duomenų rinkėjus (angl. „clear GIF“) ir pan., (toliau bendrai – Slapukai). Slapukai nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui. Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, suteikti Jums Savimi.lt paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje informaciją, vykdyti reklamą ir rinkodarą.