fbpx

Nemokamas pristatymas nuo 100€

Apie Mus

Savimi – tai prekės ženklas apie jausmus, emocijas, emocinį intelektą, emocinę brandą, saviugdą. Tai apie buvimą Savimi.

Kodėl mes atsiradome?

Galbūt ir tu dažnai savęs nesupranti, susiduri su vidiniais konfliktais, nepasitiki savimi, o gal apskritai nesijauti savimi? Mes taip pat vienu ar kitu gyvenimo etapu taip jautėmės, o kartais vis dar jaučiamės. Todėl susibūrus, kartu sukūrėme „Savimi“ emocijų-įpročių 2024 knygą. Savo svetainėje dalinamės straipsniais, taip pat planuojame kurti projektus apie emocijas, emocinę brandą, psichologiją.

Vertybės

Atvirumas

Ar dažnai mes būname atviri patys su savimi? Mokysimės būti atvirais su savimi, leisti sau pykti, išsiverkti ar pasijuokti iš visko, kas yra giliai mūsų širdyse.

Saugumas

Kaip saugiai mes galime jaustis aplinkoje, kurioje esame? Suteiksime kuo saugesnę aplinką tavo mintims, norams ir svajonėms.

Emocinė branda

Sudėtingose situacijose sunku suvaldyti emocijas? Kartu išmoksime įvardinti emocijas, jų priežastis ir ieškosime būdų jas suvaldyti.

Ryšys su savimi

Vis dar ieškai savęs, sau mėgstamų veiklų, užsiėmimų? Padėsime tau įsiklausyti į tavo norus, svajones, sieksime asmeninių tikslų kartu.

„Savimi“ knygos kūrėjai

DOVILĖ RUSTEIKIENĖ

Ieškojau, kaip tokį žurnalą pasidaryti pačiai, deja, buvau gana tingi, o užsiimti piešimu nepatiko, todėl kilo idėja sukurti šią knygą tokiems kaip aš. Knygos idėja buvo vystoma 3 metus ir ji pagaliau pasiekė tave!

AISTĖ ČĖLIŪTĖ

Nuo pat tada, kai pati susirgau psichologine liga, domiuosi pagalba sau. Prisijungimas prie šios knygos kūrimo buvo ne tik informatyvus, bet ir visiškai išlaisvinantis kūrybą, tikiuosi, ji tau patiks taip, kaip man patiko ją kurti!

GAILĖ KVIETKUTĖ-GUDELĖ

Individualiosios psichologijos konsultantė ir lektorė, dramos terapeutė

Konsultuodama, vesdama dramos terapijos grupes ir skaitydama psichologines paskaitas esu jaunų žmonių ir paauglių apsuptyje, todėl su didžiausiu malonumu prisidėjau prie knygos, kuri bus naudinga, smagi ir informatyvi.

El. paštas: paskaitos.konsultacijos@gmail.com

DALIA RAZUMIENĖ

Muzikos terapeutė

Pasitelkdama muziką ir įvairias jos išraiškos formas bei taikydama muzikos terapijos metodus, padedu jauniems žmonėms įveikti kilusius emocinius sunkumus. Nuoširdus domėjimasis žmonių psichikos sveikata paskatino prisidėti prie šios knygos kūrimo.

El. paštas: daliarazumiene@gmail.com

Naujienlaiškis

Prenumeruok Savimi naujienlaiškį ir gauk tik tau skirtus specialius pasiūlymus, nuolaidas, dovanas bei turėk galimybę būti pirmas perskaitęs mūsų straipsnius